PL  |  DE

Myjnia samochodowa - Zgorzelec


Zapraszamy Państwa do naszej auto myjni Inter Car. W naszej myjni ręcznej świadczymy kompleksowe usługi z zakresu auto detailingu samochodów osobowych dostawczych i motocykli. Jest to skomplikowany proces pielęgnacji i zabezpieczenia przed uszkodzeniami wewnętrznych i zewnętrznych elementów pojazdu.

W jego skład wchodzą między innymi: usuwanie wgnieceń, korekta powłoki lakierniczej, polerowanie reflektorów i szyb, regeneracja skór samochodowych i tapicerki. Nasza auto myjni Inter Car Zgorzelec to profesjonalna renowacja lakieru i czyszczenie pojazdu i samochodu oraz kosmetyka samochodowa. Oferujemy również pranie foteli oraz woskowanie ręczne. Korzystamy ze środków czyszczących i pielęgnujących jedynie renomowanych firm - dzięki temu możemy zapewnić kompleksowe mycie, zabezpieczenie i czyszczenie tapicerki.

Lata doświadczeń pozwoliły nam zyskać zaufanie klientów. Wykwalifikowana kadra przeprowadza szczegółową ocenę pojazdu i indywidualnie dobiera najbardziej korzystny dla klienta zakres usług.

Kompleksowe czyszczenie samochodu - auto myjnia w Zgorzelecu

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność oraz zwiększa wartość rynkową. Naszą ofertę kierujemy także do posiadaczy motocykli, którym proponujemy usługi z zakresu szczegółowego mycia pojazdu oraz oczyszczania elementów chromowych.

Nasza auto myjnia Inter Car Zgorzelec wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem. Dzięki współpracy z cenionymi producentami preparatów pielęgnacyjnych jesteśmy w stanie zapewnić kierowcom doskonałe efekty zarówno na zewnątrz jak i w wewnątrz samochodu. Specjalistyczne metody pracy, wsparte wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży, pozwalają nam zadbać o widoczne efekty renowacji powłoki lakierniczej. W wewnątrz samochodu usuwamy nawet najbardziej uporczywe plamy z tapicerek oraz nieprzyjemne zapachy przywracając wnętrzu samochodu świeżość i czystość.

Zapraszamy do kontaktu. Inter Car Zgorzelec oferuje dokładnie czyszczenie samochodu w ramach kosmetyki samochodowej.

Twój pojazd zostanie optymalnie zabezpieczony przed zabrudzeniami wynikającymi z codziennej eksploatacji.

Inter Car Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 2a
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 56 773 (stacjonarny)
kom.: 0048 697 548 560 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: serwis@intercar.zgorzelec.pl