PL  |  DE

Sprzedaż samochodów Zgorzelec


Samochód jest nie tylko komfortowym środkiem komunikacji, ale często także niezbędnym narzędziem, dzięki któremu można wykonywać pracę zawodową. Auto to również atrakcyjne rozwiązanie, jeśli mieszkacie Państwo na obrzeżach miasta. Posiadanie własnych czterech kółek jest wówczas niezbędne, aby dotrzeć do pracy, szkoły czy centrów handlowych.

Dotychczas wykorzystywany pojazd uległ uszkodzeniu i pilnie potrzebujecie Państwo nowego? Jeśli tak, oferujemy sprzedaż samochodów używanych w naszym salonie na terenie Zgorzelca przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 2a. Jeśli poszukujecie Państwo korzystnej okazji do zakupu nowego samochodu, wybierając naszą firmę, możecie związać się z nami na wiele lat. Zapewnimy wsparcie i opiekę w każdym aspekcie – od zakupu, ubezpieczenia pojazdu po jego serwis. Nasz salon samochodowy to miejsce, w którym znajdziecie swój wymarzony model auta. W koszty rozliczenia wliczymy stary pojazd, który wystawimy w naszym komisie. Pomożemy też w zawarciu atrakcyjnej polisy ubezpieczeniowej. Przez cały okres eksploatacji możemy przeprowadzać przeglądy rejestracyjne, o których terminie Państwu przypomnimy.

Auto handel to dziedzina, w której specjalizujemy się od wielu lat. Dlatego wyróżnia nas doświadczenie i doskonała organizacja usług. Każdy nasz salon samochodowy oferuje wyłącznie sprawdzone pojazdy, które wcześniej przechodzą gruntowny przegląd techniczny. Klientom, który dokonali zakupu nowego pojazdu nasza stacja kontroli pojazdów w Zgorzelcu zapewnia również przeglądy rejestracyjne. Dzięki nim możliwe jest dopełnienie wszelkich niezbędny formalności związanych z użytkowaniem pojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży samochodów używanych. W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele samochodów różnych marek.

Zapewniamy:

  • dogodne warunki finansowania oraz ubezpieczenia,
  • przegląd samochodu przed zakupem,
  • pewność zakupu dzięki udokumentowanej historii pojazdu,
  • możliwość załatwienia wszystkich formalności w jednym miejscu,
  • pomoc w rejestracji pojazdu.

Proponujemy przyjęcie samochodu w rozliczeniu lub pozostawienie do sprzedaży w naszym komisie.

Aktualna oferta

Nasze aukcje internetowe

Inter Car Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 2a
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 50 241 (stacjonarny)
kom.: 0048 502 462 337 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: salon@intercar.zgorzelec.pl