PL  |  DE

Myjnia samochodowa - FAQ


Odpowidzi na najczęściej zadawane pytania dotyczace myjni przez naszych klientów.

Jak długo schną siedzenia po praniu tapicerki? 

Gdy samochód po praniu pozostaje otwarty i jest względnie ciepło, siedzenia są suche po około 3-4 godz. Jeżeli nie dysponujemy tak długim czasem, samochód jest uruchomiony i włączany zostaje nawiew ciepłego powietrza. Wówczas po 1 godz. tapicerka powinna już być sucha. Istnieje również możliwość osuszenia pojazdu w komorze lakierniczej.

Jak długo trwa mycie samochodu? 

W zależności od wielkości i rodzaju usługi, mycie samochodu trwa od 30 min. (tylko mycie z zewnątrz) do nawet kilku godzin (np. mycie z zewnątrz, woskowanie, czyszczenie wnętrza samochodu, pranie tapicerki). Długość mycia zależy zatem od stopnia zabrudzenia samochodu i usługi, które klient wybierze.

Jakich środków używacie do mycia samochodów? 

Używamy wyłącznie atestowanych produktów , które gwarantują wysoką jakość usługi oraz są bezpieczne dla lakierowanych powierzchni oraz elementów tapicerki wewnętrznej.

Dlaczego niekiedy po umyciu samochodu na masce pozostają ślady po owadach i jak je usunąć? 

Ślady po owadach pozostają wówczas, gdy znajdują się one na masce samochodu powyżej tygodnia, szczególnie przy ciemnych kolorach samochodów, ponieważ kwas z owadów wchodzi w strukturę lakieru. Pozostałe na lakierze jasne plamki po owadach można usunąć poprzez wypolerowanie lakieru samochodu.

Czy można umówić się na usługę mycia samochodu na konkretną godzinę? 

Tak. W naszej myjni istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę. Najlepiej w takim przypadku kontaktować się telefonicznie.

Czy można zostawić samochód do mycia i odebrać go po kilku godzinach? 

Zdecydowana większość naszych klientów postępuje właśnie w ten sposób. Na terenie naszego zakładu mamy przeznaczone miejsca parkingowe należące do myjni i Państwa samochód bezpiecznie będzie tam oczekiwał na odbiór.

Jakie usługi wykonujecie poza zwykłym myciem i czyszczeniem samochodów? 

Wykonujemy wszystkie usługi związane z profesjonalnym auto detailingiem - myciem i czyszczeniem samochodów, jak np.: czyszczenie i pielęgnacja skór, pranie tapicerki, nakładanie hydro i twardego wosku oraz różnego rodzaju powłok ceramicznych.