PL  |  DE

Ubezpieczenia samochodowe OC / AC 


Ubezpieczenia komunikacyjne OC są obowiązkowe i musi je wykupić każdy kierowca. Poza podstawową, coroczną opłatą składki możliwe jest rozszerzenie asekuracji na inne aspekty eksploatacji pojazdu. Aby chronić się przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, właściciel pojazdu może wykupić polisę AC lub np. dodatkowo ubezpieczyć szyby albo dodatkowe wyposarzenie. Inter-Car to nie tylko dobry serwis samochodowy, ale również firma prowadząca sprzedaż samochodów. Oferując naszym Klientom możliwość zakupu pojazdów, proponujemy również pośrednictwo w zawieraniu umów z ubezpieczycielami oraz kredytowanie i leasingowanie dokonywanych zakupów. Dzięki temu nie tylko spełnicie Państwo obowiązek ubezpieczeniowy ale również pozyskujecie środki na finansowanie samochodów usług i oferowanych przez nas części i akcesoriów.

Likwidacja szkód komunikacyjnych po ewentualnym wypadku będzie dla Państwa znacznie szybsza i prostsza w przypadku skorzystania z oferty współpracujących z nami biur ubezpieczeniowych i instytucji kredytowo-leasingowych.

Współpracujemy z wieloma pośrednikami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finasowymi które chętnie przygotują dla Państwa atrakcyjne oferty.

Inter Car Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 2a
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 50 241 (stacjonarny)
kom.: 0048 502 462 337 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: salon@intercar.zgorzelec.pl