PL  |  DE

Salon i serwis samochodowy w Zgorzelcu 


Naprawa oraz sprzedaż samochodów to dziedziny, którymi zajmujemy się od lat 80-tych. Pod nazwą INTER-CAR na rynku motoryzacyjnym działamy od 1997 roku.

Samochody to nasza pasja, a solidność i doświadczenie to nasze podstawowe atuty.

W nowocześnie wyposażonych serwisach wykonujemy wszelkie naprawy powypadkowe i tradycyjne pojazdów. Oferujemy także blacharstwo samochodowe, a w warsztacie czeka na Państwa doświadczony lakiernik samochodowy. Autoryzowana stacja kontroli pojazdów pozwala nam sprawdzić stan techniczny auta oraz przedłużyć termin ważności jego badania technicznego.

Zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy komputery diagnostyczne, przyrządy pomiarowe i narzędzia specjalistyczne, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z usług na najwyższym poziomie. Prawidłowa diagnostyka silnika, diagnostyka podwozia, a także szybka oraz solidna naprawa samochodu wykonywana jest u nas w atrakcyjnej cenie.

Części i akcesoria samochodowe

Współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy w części samochodowe i akcesoria zaopatrują nas kilkukrotnie w ciągu dnia. Oferujemy naszym klientom produkty w najlepszych cenach. W sprzedaży mamy między innymi akumulatory oraz opony w szerokim wyborze.

Do odwiedzenia zaprasza również nasz salon sprzedaży samochodów nowych i używanych przy Armii Krajowej 70/71 oraz przy ul. Boh. II AWP 2a w Zgorzelcu. Chcąc w nich zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość usług, oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno: ubezpieczenia, finansowania (kredyt lub leasing), pomocy w formalnościach związanych z rejestracją, a także sprzedaży Państwa używanego pojazdu.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym i wielu stałych klientów z kraju, jak i z zagranicy.

Zapraszamy do naszych serwisów! Czeka w nich na Państwa dobry mechanik samochodowy oraz pracownicy innych specjalności.