PL  |  DE

Naprawy powypadkowe - dolnośląskie


Wypadki i kolizje drogowe stanowią nieodłączny element uczestnictwa w ruchu drogowym. Nie zawsze dochodzi do nich z winy kierowcy, bowiem często jest on ich biernym uczestnikiem. Bez względu na winę po takich zdarzeniach konieczna jest likwidacja szkód komunikacyjnych, którą przeprowadzi dobry serwis samochodowy. Od jakości i solidności wykonanych prac zależy nie tylko estetyka pojazdu, ale również jego pełna sprawność i bezpieczeństwo. Naprawy powypadkowe wymagają fachowej wiedzy oraz umiejętności oceny, czy dany element karoserii lub części mechaniczne kwalifikują się do dalszego użytkowania. Od oceny specjalisty zależy, czy pojazd będzie przeznaczony do złomowania czy też możliwe jest usuniecie szkód, po których auto przejdzie przegląd techniczny. Nasz tani auto serwis oferuje blacharstwo i lakiernictwo, mechanikę i elektrykę, dzięki którym przywrócimy pełną sprawność pojazdu po wypadku drogowym.

Oferujemy:

  • naprawy powypadkowe blacharsko – lakiernicze,
  • obsługa szkód komunikacyjnych w ramach sieci naprawczej PZU SA,
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z obsługą szkód komunikacyjnych we wszystkich firmach ubezpieczeniowych takich jak PZU, Warta, Compensa, Ergohestia, Allianz, Link4, Generali oraz innych,
  • doradztwo techniczne.

Autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy

Nasz serwis wykonuje naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek, obejmując między innymi blacharstwo i lakiernictwo. Na mocy umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy rozliczyć naprawę bezgotówkowo. W niektórych przypadkach możemy także przyjąć zgłoszenie szkody i dokonać oględzin pojazdu.

Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze techniczne, gwarantujące przywrócenie stanu pojazdu sprzed szkody oraz pełne bezpieczeństwo jego eksploatacji.

 


Inter Car Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 2a
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 56 773 (stacjonarny)
kom.: 0048 697 548 506 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: blacharnia.lakiernia@intercar.zgorzelec.pl