PL  |  DE

Salon samochodowy - pytania klientów


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów dotyczące naszego salonu samochodowego.

Czy na stronie internetowej znajdę wszystkie samochody używane, które aktualnie oferuje Inter Car Zgorzelec? 

Staramy się, aby nasze ogłoszenia motoryzacyjne były aktualizowane na bieżąco. Polecamy jednak odwiedzanie naszego salonu , gdzie czekają dodatkowe modele aut używanych, których nie zdążyliśmy umieścić w wyszukiwarce samochodów na sprzedaż. Niektóre z nich są na etapie sprawdzania i przygotowywania do sprzedaży przez nasz serwis aby wyeliminować ukryte uszkodzenia.

Jestem zainteresowany kupnem auta używanego, ale jego cena przewyższa mój budżet. Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu lub rozłożenia zakupu samochodu używanego na raty? 

Oczywiście. Współpracujemy z instytucjami kredytowymi i leasingowymi co pozwala na oferowanie naszym Klientom pełnego spektrum usług, m.in. kredytu, leasingu lub ubezpieczenia na samochody używane. To niewątpliwa przewaga Inter Car nad innymi sprzedawcami samochodów używanych. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy korzystnie kupić samochód używany.

Skąd mogę mieć pewność, że kupowane przeze mnie auto używane jest w pełni sprawne i nie będę miał z nim problemów? 

Każdy samochód używany wystawiony na sprzedaż jest bardzo dokładnie sprawdzony przez nasz serwis oraz stację kontroli pojazdów Każdy nasz samochód przechodzi przegląd według szczegółowej listy kontrolnej. Sprawdzony przebieg, historia i dokumentacja auta to atuty każdego z aut używanych na sprzedaż w Inter Car Zgorzelec. Możesz być pewien najwyższej jakości oferowanych przez nas pojazdów. . Dzięki temu masz pewność, że Inter Car to sprzedawca samochodów używanych naprawdę godny zaufania. Pewne auto używane możesz kupić w Inter Car Zgorzelec.

Ile kosztuje wstawienie samochodu do Komisu? 

Nic nie kosztuje. To usługa za którą właściciel nie płaci. Zarabiamy jedynie na marży, którą doliczamy do oczekiwanej przez właściciela ceny. Marża zawsze ustalana jest indywidualnie dla każdego samochodu.
W przypadku kiedy klient pyta o negocjację - odbywa się ona w porozumieniu z właścicielem samochodu. Komis Inter Car nigdy nie podejmuje decyzji o cenie sprzedaży bez wiedzy właściciela samochodu.
Usługa Komisu jest bezpłatna nawet w przypadku kiedy właściciel samochodu życzy sobie odebrać samochód w dowolnym terminie od wstawienia.