PL  |  DE

Serwis samochodowy


Samochody zapewniają nam komfort codziennego życia. Często też bez nich niemożliwe jest także wykonywanie pracy zarobkowej, np. takiej jak świadczenie usług u klientów czy dowożenie surowców i produktów. Pojazdy mają jednak ograniczony termin ważności. Do ich bezpiecznego i bezawaryjnego eksploatowania niezbędna jest dbałość o każdy detal. Konieczne są też przeglądy rejestracyjne, których wymaga prawo, oraz okresowa wymiana zużytych części i płynów eksploatacyjnych. Wszystkie te elementy łączy w swojej działalności firma Inter-Car.

Eksploatacja samochodu wiąże się z ryzykiem powstawania usterek. Są one efektem normalnego zużycia, wad produkcyjnych, kolizji drogowych oraz innych sytuacji losowych. Jeśli zmagacie się Państwo z jakimkolwiek problemem tego rodzaju, a Wasze auto nie sprawdza się tak jak powinno – zapewniamy serwis Peugeot, Ford, Renault, Fiat, Opel, Audi, VW , Skoda i wielu innych marek. W naszym warsztacie czeka na Państwa dobry mechanik samochodowy, który dysponuje wiedzą i doświadczeniem, a także odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem. Dzięki oprogramowaniu komputerowemu problem zostanie szybko zdiagnozowany i usunięty. Mechanika samochodowa to jedna z dziedzin, w której specjalizujemy się od wielu lat. Dlatego każdy samochód, który odwiedza nasz warsztat, opuszcza go w pełni sprawny i przygotowany do bezpiecznej jazdy. Wybierając nasz profesjonalny serwis otrzymujecie Państwo gwarancję, że podczas naprawy wykorzystamy wyłącznie dobrej jakości części zamienne, a każda usterka zostanie usunięta w sposób fachowy i zgodnie z zaleceniami producenta.

Kompleksowy, dobry serwis samochodowy, który Państwu proponujemy to:

 • przeglądy rejestracyjne oraz eksploatacyjne wszystkich marek samochodów,
 • naprawy główne i bieżące,
 • diagnostyka silnika,
 • geometria zawieszenia,
 • serwis ogumienia,
 • serwis klimatyzacji,
 • elektromechanika,
 • diagnostyka komputerowa,
 • montaż instalacji LPG,
 • montaż akcesoriów (blokady, alarmy samochodowe, haki holownicze, bagażniki, radia),
 • kompleksowa myjnia samochodowa.

Zapraszamy do naszego serwisu!

Naprawy powypadkowe i sprzedaż części zamiennych

Inter-Car to również kompleksowy, autoryzowany serwis. Citroen, Nissan, BMW, Toyota, Suzuki to tylko niektóre marki, jakimi się zajmujemy. Mechanika samochodowa, blacharstwo, lakiernictwo, a także elektryk samochodowy czekają, aby przywrócić sprawność Państwa samochodu. W naszej ofercie jest również serwis klimatyzacji, wymiana oleju, sprzedaż akumulatorów, opon, części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Profesjonalnie prowadzimy ponadto naprawy powypadkowe. W ramach usług dodatkowych czeka na Państwa profesjonalna pomoc drogowa. Na terenie naszej firmy działa również myjnia samochodowa.


Inter Car Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 70/71
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 20.00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 52 703 (stacjonarny)
kom.: 0048 697 548 510 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: serwis2@intercar.zgorzelec.pl

Inter Car Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 2a
59-900 Zgorzelec
POLAND

poniedziałek - piątek: 7:00 - 21:00
sobota: 8:00 - 14:00

tel.: 0048 75 77 56 773 (stacjonarny)
kom.: 0048 697 548 560 (komórkowy)
fax: 0048 75 77 39 200
e-mail: serwis@intercar.zgorzelec.pl